Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Wyjątkowe, funkcjonalne meble do domu i firmy – o marce Noti

Więcej w temacie marki Noti na https://noti.pl.

Urządzając wnętrze, czy to w nowym domu czy po renowacji mieszkania, dążymy do tego, by zorganizować jego przestrzeń nowocześnie oraz funkcjonalnie. Równocześnie chcemy, żeby pomieszczenia manifestowały naszą indywidualność, a to często nie jest możliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble produkowane w dużych ilościach przez znanych na całym świecie producentów. Lecz świat wyposażenia wnętrz jest o wiele większy aniżeli myślimy. Polacy również mogą się pochwalić stylowymi, wyjątkowymi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti – wytrzymałe i komfortowe

Noti to producent mebli, aktywny na krajowym rynku już od przeszło 15 lat i od początku koncentruje się na tym, żeby opracowane przez niego meble były wygodne, proste, a równocześnie eleganckie i, co najważniejsze, by charakteryzowała je trwałość. Marka kooperuje z najlepszymi krajowymi projektantami, kreującymi swoje projekty z pasją, starając się, żeby w pełni odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Wyróżniającą cechą mebli Noti jest to, że świetnie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Wyjątkowe meble Noti wytwarzane są manualnie z wysokiej jakości surowców, przy czym proces ten prowadzony jest z zachowaniem troski o środowisko naturalne, między innymi poprzez zastosowanie technologii ograniczających skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – aranżując pomieszczenie skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje produkty, stanowiące interesującą interpretację postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą być siedziska z kolekcji Rollo czy Comfee lub sofy z linii Bouli. Na stronie Noti dostępny jest konfigurator, w którym można obejrzeć wszystkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dopasować te współgrające z koncepcją danego pomieszczenia. Designerskie meble tego producenta można obejrzeć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu. Ponadto meble Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Kielcach, w Lublinie czy w Krakowie.

Pochodzenie zdjęcia: https://noti.pl

Nasz adres:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]

Similar Posts